Hakkımızda

2004 yılında kurulan PromaksGrain A.Ş. un ve yem hammaddelerinin ithalatını ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Tarım sektöründe ki tecrübesi ve hazır müşteri ağıyla sektörün lokomotif firmalarından biri olan firmamız pazar payını ve ticaret hacmini her geçen gün artırmaktadır. Tarım ürünleri ticaretinin yanısıra 2013 yılından itibaren muhtelif ülkelere maden ürünleri ihracatı yapmaktadır.

Ulusal ve uluslararası piyasalarda büyük bir güveni ve saygınlığı olan PromaksGraın A.Ş. güçlü bağlantıları ve lojistik ağı sayesinde müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekte olup, tüm un ve yem hammaddelerin ithalatını ve ticaretini yapmaktadır.

Kalite Politikamız

Firmamız, insan sağlığına, gıda güvenliğine ve kaliteye azami ölçüde özen ve itina göstererek mevzuatlara, standartlara ve müşteri beklentilerine uygun kalitede tarım ürünleri ve yem hammadeleri sunmayı kendine amaç edinmiş bir kuruluştur.

Yıllardır gösterdiğimiz istikrarlı başarımızın özünü; ekip olarak yüksek bir motivasyonla müşteri memnuniyetini sağlamak oluşturmak.

Temel politikamız müşterilerimize en kaliteli tarım ürünlerini maksimum hizmet anlayışıyla sunmaktır.

Değerlerimiz

Değişen pazar beklentileri ve sürekli artan müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına; saygın ve güvenilir olmak ön koşulu ile sistemli ve düzenli çalışarak; koşulsuz müşteri memnuniyetini ‘’vazgeçilmez’’ olarak nitelendiren sektörün öncü firmalarından olmak.