Skip to content Skip to footer
Hakkımızda

Topraktan Dünyaya

2004 yılında kurulan PromaksGrain A.Ş. un ve yem sanayinde kullanılan hammaddelerinin ticaretini (ithalat-ihracat-transit ticaret) gerçekleştirmektedir. Tarım sektöründeki tecrübesi ve hazır müşteri ağıyla sektörün lokomotif firmalarından biri olan firmamız pazar payını ve ticaret hacmini her geçen gün artırmaktadır.

Ulusal ve uluslararası piyasalarda büyük bir güveni ve saygınlığı olan firma, güçlü bağlantıları ve lojistik ağı sayesinde müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz

Gıda Güvenliği ve Ürün Kalitesinde Benzersiz Hizmet Anlayışı

Firmamız, insan sağlığına, gıda güvenliğine ve kaliteye azami ölçüde özen ve itina göstererek; mevzuatlara, kalite standartlarına ve müşteri beklentilerine uygun kalitede tarım ürünleri ve yem hammadeleri sunmayı kendine amaç edinmiş bir kuruluştur.

Yıllardır gösterdiğimiz istikrarlı başarımızın özünü oluşturan; ekip olarak yüksek bir motivasyonla müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur. Temel politikamız müşterilerimize en kaliteli tarım ürünlerini maksimum hizmet anlayışıyla sunmaktır.
Misyonumuz

Yüksek Kalite Standartlarımızdan Gelen Memnuniyet

Değişen pazar beklentileri ve sürekli artan müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına; saygın ve güvenilir olmak ön koşulu ile sistemli ve düzenli çalışarak; koşulsuz müşteri memnuniyetini ‘’vazgeçilmez’’ olarak nitelendiren sektörün öncü firmalarından olmak.